bawełniane pastelowe podkładki pod kubki z otaczającym je sznurkiem w letnim stylu

Patchworkowe dekoracje szyte dla wnętrz.

Zmieniaj wystrój swojego domu w mgnieniu oka za pomocą dekoracyjnych poduszek, kocy, serwet, obrusów, podkładek, bawełnianych miseczek i ozdobnych zawieszek. Zawsze wtedy gdy zmienia się pora roku, nadchodzą święta, urodziny, przyjeżdża teściowa, czy po prostu masz inny nastrój.

Kategorie

Narzuta na łóżko dla dziewczynki w różowych odcieniach

Kochasz zmieniać dekoracje w swoim domu, a style: cottage, farmhouse, rustykalny, czy prowansalski są dla Ciebie najlepszą inspiracją? Odkryj urok patchworkowej magii we wnętrzach! 

Bo patchwork to technika szycia, która łączy w sobie tradycyjne wzory z nowoczesnym podejściem do aranżacji wnętrz. Jest wynikiem pracy ręcznej i idealnie pasuje np. do estetycznego charakteru stylu prowansalskiego.

Patchworkowe dodatki emanują przytulnością! Dzięki czemu idealnie wpisują się w klimat domu w którym chcesz się czuć jak w zacisznym, wiejskim zakątku. Uszyte z miękkich materiałów w ciepłych, spokojnych kolorach tworzą atmosferę, która kusi do relaksu.

Każdy element jest unikalny, przez co możesz nadać swojemu domowi osobisty charakter i sprawić, że stanie się wyjątkowy, tak jak Ty!

Proponowane

Shopping Cart
Scroll to Top