Bawełniana podkładka z patchworkowymi tulipanami

Patchworkowe dekoracje szyte dla wnętrz.

Zmieniaj wystrój swojego domu w mgnieniu oka za pomocą dekoracyjnych poduszek, kocy, serwet, obrusów, podkładek, bawełnianych miseczek i ozdobnych zawieszek. Zawsze wtedy gdy zmienia się pora roku, nadchodzą święta, urodziny, przyjeżdża teściowa, czy po prostu masz inny nastrój.

Kategorie

Narzuta na łóżko dla dziewczynki w różowych odcieniach

Patchwork to nie tylko technika szycia, ale również wspaniały sposób na stworzenie unikalnej, przytulnej atmosfery w domu. Pozwala na kreatywne łączenie różnorodnych kolorów, tworząc całkowicie nowy wzór.

A łączy w sobie tradycyjne wzory z nowoczesnym podejściem do aranżacji wnętrz. To idealne rozwiązanie dla miłośników stylu prowansalskiego, rustykalnego, ale też i modernistycznego, którzy cenią zarówno historię, jak i świeży, nowoczesny wygląd.

Każdy patchworkowy element jest unikalny co sprawia, że wnętrze nim otulone jest również niepowtarzalne. Dodając poduszki, koce czy podkładki na stół szyte tą techniką, można nadać swojemu domowi osobisty charakter i sprawić, że staje on się wyjątkowy jak jego mieszkańcy!

Proponowane

Shopping Cart
Scroll to Top