fbpx

O Pracowni

Przeglądnij

Wybrane projekty

DominiDom - to pracownia w której powstają materiałowe dodatki do aranżacji Twoich wnętrz czyli

Domowe dekorowanie, przez ręczne wykonanie

 Łącząc w twórczym przypływie materiałowe „łatki” z różnym wzorem, kolorem i fakturą, głównie za pomocą techniki patchworku oraz naszywanych aplikacji. Dzięki temu powstają całkowicie niepowtarzalne kocyki, poduszki, poszewki, narzuty na łóżka / łóżeczka, ozdóbki czy kuchenne przydasie. 

A ponieważ sama jestem mamą i doskonale wiem jak ciężko jest nakłonić latorośl na zebranie z podłogi porozrzucanych zabawek i przytulanek, to szyją się tu również dekoracyjne schowki na te najważniejsze skarby.  Zdecydowanie ułatwiają dzieciom żmudny proceder porządkowania.

Znajdą się tu także nietypowe łatki-patchworki. Potrzebne etui (na czytnik e-booków, tablet, smartfon), kosmetyczka na wyjazd, teczka na artystyczne dzieła? Zapraszam do zakładki „Kontakt” gdzie możemy ustalić co potrzebujesz, oraz w jakich ma być kolorach i wzorach. 

Każdy produkt wychodzący z pracowni, jest obarczony nie tylko starannością wykonania, dbałością o szczegóły i szczyptą mojego serca – ale przede wszystkim materiałami z certyfikatem Oeko-Tex® 100, minky 380g „Bezpieczny dla dziecka”. 

DominiDom znajdziesz jeszcze....