fbpx

O pracowni

Witaj w Pracowni DominiDom

Nazywam się Dominika i szyję dekoracje do wnętrz głównie techniką patchworku, zdrobniale zwanej przeze mnie „łatkami”. Bo taki właśnie jest patchwork, materiałowa łatka do łatki i powstaje niebanalny wzór na kocyk, poduszkę, kosz na zabawki…a nawet rękawicę kuchenną. 

Tu się szyje z certyfikowanych materiałów, z najwyższą starannością co do niteczki. Moim głównym celem jest tworzyć rękodzieło, które będzie nietuzinkową ozdobą w Twoich pokojach, kuchni, jadalni, czy może balkonu/tarasu.  Ma Ci pomóc w szybkim odświeżeniu wnętrz zawsze wtedy gdy zmienia się pora roku, nadchodzą święta, urodziny, przyjeżdża teściowa, czy po prostu masz nastrój na zmiany. 

Wszystko możemy wspólnie dostosować by było w ulubionej gamie kolorów lub z powtarzającym się wzorem, który będzie pasował w Twoich wnętrzach. 

 

DominiDom

dekoracje szyte dla domu

Tu, w twórczym przypływie, łączy się materiałowe łatki z różnym wzorem, kolorem i fakturą za pomocą techniki patchworku oraz naszywanych aplikacji tak by tworzyły spójną i ciekawą całość.  Dzięki temu powstają kocyki, narzuty, poduszki, poszewki, ozdoby na ściany, czy kuchenne przydasie. 

A ponieważ sama jestem mamą i doskonale wiem jak ciężko jest nakłonić latorośl na zebranie z podłogi porozrzucanych zabawek i przytulanek, to szyją się tu również dekoracyjne schowki na te najważniejsze skarby. Zdecydowanie ułatwiają dzieciom żmudny proceder porządkowania. 

Znajdziesz tu także nietypowe uszytki. Potrzebne etui (na czytnik e-booków, tablet, smartfon), kosmetyczka na wyjazd, teczka na artystyczne dzieła? Zapraszam do zakładki KONTAKT gdzie możemy ustalić co mam uszyć, w jakich kolorach i wzorach. 

Shopping Cart