O pracowni

Miętowa Prowansją to długa poduszka idealna pod plecy, z patchworkowym sercem w kolorach biało - zielonych

Co tutaj się szyje?

W pracowni łączę materiałowe kawałki z różnym wzorem, kolorem i fakturą za pomocą techniki patchworku oraz naszywanych aplikacji tak by tworzyły spójną i ciekawą całość.  
Dzięki temu powstają nietuzinkowe kocyki, narzuty, dekoracyjne poduszki, ozdoby na ściany, czy kuchenne i stołowe tekstylia.
Pastelowe kolory, kwieciste wzory, koronki i falbanki to klimaty, które najczęściej wychodzą tu spod igły. 

Największą radością jest tworzenie rękodzieła, które stanie się nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim dopełnieniem domowego zacisza. Tego wyjątkowego miejsca do którego z rozkoszą wracasz po ciężkim dniu gonitwy za obowiązkami.
Odpowiednie tekstylia w domu, pozwalają szybko go odświeżyć, zawsze wtedy gdy zmienia się pora roku, nadchodzą święta, urodziny, przyjeżdża teściowa, czy po prostu ma się inny nastrój. Dlatego wszystko co szyję może zostać dostosowane tak by było w ulubionej gamie kolorów lub z powtarzającym się wzorem, który będzie pasował tylko w Twoich wnętrzach. 

Cześć, nazywam się

Dominika Szóstak

i od 2017 r. projektuję, wycinam i szyję patchworkowe dekoracje do wnętrz w domowej pracowniDD. I choć z samą maszyną do szycia zaznajamiała mnie moja mama już w dzieciństwie, to na stałe rozgościła się w 2010, kiedy urodziło się moje młodsze dziecię. Od tamtej pory ciężko mnie oderwać zarówno od samego szycia, jak i uczenia się nowych technik krawiectwa. Skolei pasja do dekoracji wnętrz wzięła się poniekąd z państwowego kształcenia na renowatora zabytków architektury i wielu kursów odnowy mebli. Taki mały misz masz w jednej personie, który sprowadza się do jednego – chęci tworzenia bawełnianych dekoracji, dzięki którym w szybki i przyjemny sposób będziesz mogła zmienić barwy i nastrój w swoim domu. Dziękuję, że tu jesteś, rozgość się a jeśli masz jakieś pytania możesz pisać do mnie na mail, albo przez Social Media (poniżej).

Portret z pracowni DD
Shopping Cart
Scroll to Top