O pracowni

Witaj w Pracowni DominiDom

Cześć, jestem Dominika a DominiDom to moja kreatywna pracownia, w której szyję dekoracyjne tekstylia do wnętrz, oraz wyjątkowe prezenty z bawełny i lnu. Wszystkie projekty są inspirowane miłością do zwierząt, kwiatów i książek, najlepiej gdy czytane nad brzegiem jeziora z ulubionym kubkiem gorącej kawy. 

 Największą radością jest tworzenie rękodzieła, które stanie się nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim dopełnieniem domowego zacisza. Tego wyjątkowego miejsca do którego z rozkoszą wraca się po ciężkim dniu gonitwy za obowiązkami.

 Odpowiednie tekstylia w domu, pozwalają szybko go odświeżyć zawsze wtedy gdy zmienia się pora roku, nadchodzą święta, urodziny, przyjeżdża teściowa, czy po prostu ma się inny nastrój. Dlatego wszystko co szyję może zostać dostosowane tak by było w ulubionej gamie kolorów lub z powtarzającym się wzorem, który będzie pasował tylko w Twoich wnętrzach. 

Zapraszam do zakładki KONTAKT gdzie możesz napisać do mnie wiadomość co mogę dla Ciebie uszyć, w jakich kolorach i wzorach.

Możesz również kontaktować się ze mną za pomocą Instagram oraz Facebook

DominiDom

dekoracje szyte dla domu

W mojej pracowni łączę materiałowe łatki z różnym wzorem, kolorem i fakturą za pomocą techniki patchworku oraz naszywanych aplikacji tak by tworzyły spójną i ciekawą całość.  Dzięki temu powstają kocyki, narzuty, poduszki, poszewki, ozdoby na ściany, czy kuchenne tekstylia. 

A ponieważ sama jestem mamą i doskonale wiem jak ciężko jest nakłonić latorośl na zebranie z podłogi porozrzucanych zabawek i przytulanek, to szyją się tu również dekoracyjne schowki na te najważniejsze skarby. Zdecydowanie ułatwiają dzieciom żmudny proceder porządkowania. 

Znajdziesz tu także całkiem nietypowe projekty. Potrzebne etui (na czytnik e-booków, tablet, smartfon), kosmetyczka na wyjazd, bawełniany koszyczek, teczka na artystyczne dzieła? Wszystko to może powstać w takim stylu jaki najbardziej lubisz. 

Zajrzyj do mojej pracowni i wybierz to co dla Ciebie najlepsze.

Shopping Cart