Przy każdym produkcie w sklepie jest informacja czy jest on dostępny od ręki, czyli „w magazynie, może być zamówiony”, czy jednak „tylko „na zamówienie „brak w magazynie”. Wszystkie dostępne, bez żadnych zmian, są zapakowane i nadane w ciągu 1-2 dni roboczych. Przy zamówieniach indywidualnych – czyli wszelkie zmiany już istniejących produktów, bądź szycie całkiem nowego produktu – czas realizacji ustalany jest w trakcie rozmów, jednak w większości wypadków nie jest to termin dłuższy niż 7-14 dni roboczych. Najbardziej czasochłonne są kocyki i narzuty.

Jak są pakowane zamówienia?

Paczki, paczuszki, zawiniątka. Która z nas nie lubi odpakowywać swoich zamówień? 🙂 Ja kocham!
Mając tego świadomość, oraz faktu że nasza planeta też potrzebuje radości, wszystko co jest uszyte w pracowni wychodzi z niej w opakowaniach, które albo już są z recyklingu, albo sama możesz użyć ponownie. Ale zapewniam Cię, że nie jest to pakowanie „na odwal się”. Paczuchy z pracowni mają obligatoryjny obowiązek wychodzić w conajmniej sylwestrowej kreacji.
Jest też oczywiście opcja pakowania na prezent: z odpowiednim bilecikiem, odświętnym papierkiem wokół i conajmniej czerwoną kokardą – wystarczy, że dasz mi znać o tym wcześniej – w uwagach do zakupu, w wiadomości e-mail, messenger, sms-em, jak Ci wygodniej.

Koszty wysyłki.

Paczkomat InPost: od 14,50 zł
Poczta Polska: od 16,00 zł
Kurier: od 17,50 zł

Zwroty.

Przede wszystkim!!!
Zalecam otwieranie przesyłek przy doręczycielu. Jeśli jest uszkodzona w transporcie to BARDZO WAŻNE by spisać protokół reklamacyjny. Jest to podstawa do odzyskania pieniędzy za wadę wynikłą w transporcie niezależną od nas obu.

Jeśli z jakiegoś powodu zamówiony przez Ciebie produkt nie spełnia oczekiwań, masz wszelkie prawo do jego zwrotu lub wymiany na inny w ciągu 14 dni od zakupu. By to zrobić, skontaktuj się ze mną za pomocą maila: info@dominidom.pl
Ustalimy wówczas na jaki adres trzeba odesłać dany produkt, czy zostanie on wymieniony na inny, czy wolisz zwrot pieniędzy.
Pamiętaj proszę:
• produkt nie może nosić śladów użytkowania i być w stanie nienaruszonym;
• produkt musi posiadać wszelkie etykiety i metki, które były do niego dołączone;
• musi to być produkt z gotowych „od ręki” – nie na zamówienie, gdyż
produkt na zamówienie, spersonalizowany, stworzony według Twoich wytycznych – nie może zostać zwrócony.

Shopping Cart
Scroll to Top